Degustační sada Prosecco - Brut 0,75L

Kód: 1032
Neohodnoceno
1 450 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochutnejte naše Prosecca - Brut za zvýhodněnou cenu!!

Naše degustační sada obsahuje :

- Naonis - Prosecco Brut 2ks - Šumivé Prosecco je aromatické, svěží a živé víno s výraznou chutí a jemnou a přetrvávající perlivostí. Toto víno je získáno z hroznů pečlivě vybraných přímo na vinicích. Barva je světle slámově žlutá s nazelenkavým nádechem. Vůně intenzivní, komplexní, jemná, ovocná a svěží.

- Riondo Collezione - Prosecco BrutHrozny Glera  jsou mezinárodně známé a našli si přirozené prostředí v našem výrobním areálu. Šumivé Prosecco je aromatické, svěží a živé víno s výraznou chutí a jemnou a přetrvávající perlivostí. Toto víno je získáno z hroznů pečlivě vybraných přímo na vinicích. Barva je světle slámově žlutá. Vůně intenzivní, komplexní, jemná, ovocná a svěží.

 

- Riondo Collezione - Prosecco Brut - Šumivé Prosecco je aromatické, svěží a živé víno s výraznou chutí a jemnou a přetrvávající perlivostí. Ideální jako aperitiv, dobře se hodí pro každé jídlo, zvláště u lehkých jídel a mořských plodů vynikne jeho vyjimečnost. Barva je bledě slámově žlutá se zlatými odlesky. Jemná, ovocná a mírně aromatická vůně.

- Japo - Prosecco Valdobbiadene Docg Millesimato BrutŠumivé Prosecco je aromatické, svěží a živé víno s výraznou chutí a jemnou a přetrvávající perlivostí. Ideální jako aperitiv, dobře se hodí pro každé jídlo, zvláště u lehkých jídel a mořských plodů vynikne jeho vyjímečnost. Barva je světle slámově žlutá se zlatými odlesky. Tóny citrusů, jablek a hrušek.

- 31 Line - Prosecco Brut Mellisimato - Víno se získává z hroznů z našich nejlepších vinic, jejichž výběr probíhá podle přesných pravidel a je výsledkem pečlivé práce  sklepmistra. Základní víno s přídavkem vybraných kvasinek a cukru se předává v autoklávu při kontrolovaných teplotách. Na konci fermentace následují procesy stabilizace a filtrace. Získané víno se plní do lahví s moderními technologiemi

- Pitars - Prosecco Brut - Hrozny Glera  jsou mezinárodně známé a našli si přirozené prostředí v našem výrobním areálu. Šumivé Prosecco je aromatické, svěží a živé víno s výraznou chutí a jemnou a přetrvávající perlivostí.Toto víno je získáno z hroznů pečlivě vybraných přímo na vinicích. Barva je světle slámově žlutá. Vůně intenzivní, komplexní, jemná, ovocná a svěží.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akce
Obsah cukru: Suché
Alergen: Obsahuje oxid siřičitý
Odrůda: Glera