Dárková sada přívlastkových vín - 8 století 0,75L

Kód: 1034
Neohodnoceno
620 Kč
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková sada moravských vín z Kobylí. Vychutnejte si kabinetní vína, která Vám zpříjemní krásný večer u sklenky dobrého vína!

Sada se skládá z těchto vín:

Muškát moravský 2018, kabinetní, suché -  V chuti je víno plně muškátové, s příjemnou kyselinkou a dlouhou dochutí. Barva vína je světle žlutá.Vůně je muškátová s jemnými ovocnými tóny. V chuti je víno plně muškátové, s příjemnou kyselinkou a dlouhou dochutí. Doporučujeme podávat k jemným paštikám, jemným sýrům, gratinovaným jídlům s jemným bešamelem.

Frankovka rosé 2017, kabinetní, polosuché - Barva vína nám připomíná šťávu z jahodového kompotu.Je to víno s bohatou ovocnou vůní kompotovaných jahod. Příjemná chuť jahodového kompotu s jogurtem je sladěná s lahodnou šťavnatou kyselinkou, dochuť je velmi dlouhá, ovocná. Výborně se hodí k ovocným a těstovinovým salátům, vychlazenému melounu a dalším druhům tropického ovoce. Často se nabízí i jako doprovod méně sladkých moučníků.

Neuburské 2018, kabinetní, suché - Neuburské z nejrozsáhlejší kobylské viniční trati Holý kopec dalo v ročníku 2017 jemné a velmi elegantní kabinetní víno, jehož barva hraje zlatavými odlesky a vůně připomíná čerstvě utrženou šťavnatou broskev. V chuti vína jsou lehce cítit i červené letní plody, harmonická neutrální dochuť je středně dlouhá. Doporučujeme podávat k zeleninovým polévkám a drůbežímu masu.

Sylvánské zelené 2017, kabinetní, suché - Barva vína je světle zelenožlutá. Vůně je jemná, líbivá, s tóny lučních květů. Chuť vína je velmi decentní, ovocná, jemná kyselinka harmonizuje s ostatními složkami vína. Je to víno velmi příjemné, vhodné k delší konzumaci. Toto víno podáváme k jednoduše upraveným bílým masům, k rybám a plodům moře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárková balení
Hmotnost: 5 kg
Obsah cukru: Suché, Polosuché
Alergen: Obsahuje oxid siřičitý
Barva: Bílé víno
Objem: 0,75L
Země původu: Morava